beagle yavru ilan ve fiyat

Hiperaktif, yaşam dolu, zeki. Özgür ruhludur. Eğitim konusunda inatçı olabilir. Sahibini mutlu etmek ister ama biraz yaramaz bir köpektir. Evde ya da sokakta yapacağı zeki hareketler ile sizi şaşırtabilir. Örneğin gezmeye çıkardığınız da eve daha geç dönmek için çişini parça parça yapar. Çok zekice değil mi? İyi bir iz sürücüdür. İçinde bir avcı köpek ruhu taşır. Doğada olmayı ve dışarıda gezmeyi sever. Soğuk havalar ile arası iyi değildir. Çocuklar ve diğer hayvanlar ile ilişkileri iyidir. Uysal ve sevecen bir yapısı vardır.
Beagle Eğitimi Zor mudur?
Beagle cinsi köpekler karakterleri itibari ile inatçıdır. Eğer ilk köpeğiniz ise beagle eğitmekte biraz zorlanabilirsiniz. İtaat eğitimlerinde daha başarılı oldukları söylenebilir. Tuvalet eğitimi, dur, bekle vs. gibi. Eğitim sırasında siz daha inatçı ve sabırlı olmalısınız. Beagle ile yaşarken alfa rolünüze uygun hareket etmelisiniz. Örnek olarak kapıdan ilk siz çıkmalısınız, eve ilk siz girmelisiniz. Yerinin ikinci sıra olduğunu bilmeli. Dışarıdan eve geldiğiniz de aşırı sevecen yaklaşmamalısınız. Bu onu şımartır ve kontrol edilemez, bağımsız bir yapıya sokar.
Beagle Çok Havlar mı?
Beagle ev ortamında çok havlayan bir köpek değildir. Kavga anında bile kesik kesik havlar. Eğer bir beagle ile yaşıyorsanız muhtemelen siz daha çok bağıracaksınız. Eve ilk geldiğinde hiç çekingen davranmaz. Sizin sınırlarınızı zorlar. Sizi öğrenir. Duygularını çok iyi yansıtır. Kızdığınız anda bakışları ile üzgün olduğunu anında anlatır. Kucağınıza website gelmeye bayılır. Kıskançtır. Evde hiç büyümeyen bir çocuk gibidir. Eğer beagle apartmanda beslenir mi? diye bir sorunuz varsa bunun cevabı size bağlı. Eğer gezdirme ve egzersiz konusunda zaman ayıracaksanız evet apartmanda beslenebilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “beagle yavru ilan ve fiyat”

Leave a Reply

Gravatar